Olvasói sarok - fórum

Ha véleménye van!
Ha üzenni akar az mfor.hu szerkesztőségének, szerzőinek, témáinak, gazdasági életünk prominens vagy szürke szereplőinek. Rajta!

Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük. Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük.
Ultimátumot kaphat Magyarország: kirakhatnak minket az EU-ból?

A teljes cikk ezen a linken található: Ultimátumot kaphat Magyarország: kirakhatnak minket az EU-ból?
A The Times című konzervatív brit napilap értesülése szerint Franciaország, Németország és 21 más EU-tagállam még az idén olyan ultimátumot intéz Magyarországhoz és Lengyelországhoz, amelynek értelmében vagy elfogadják a migránsok rájuk jutó áttelepítési kvótáját, vagy távoznak az Európai Unióból.

szp
2017. április 5. 12:31:59

Airmax!

Amennyire a hozzászólásaidból le lehet venni, értelmes lény vagy. Egyetemet ellehetetleníteni, bármilyen szellemi műhelyt beszántani? Hova vezet ez? Mi ez? Miért van erre szükség? Borzasztó :(

Egyébként többek között Csaba László is a CEU-n tanít, akit igazán nem lehet baloldalisággal vádolni.

airmax:Aha ... és ki fogja megtenni? a portás?
Nevetséges... Miért pont egy EU-ból távozó újság tudja ezt a belső intim EU-s dolgot?
Hiszti, és rikácsolás... Ez is meg a CEU utóhatás... minden fronton rikácstámadas a kormányra...

En nagy ívben teszek a CEU-ra... Es nullának tartom amit ott tanítanak...
De szeretnem tudni azokat a titkos szolgalati infókat, ami alapján ezt az előre látható trágya habverést bevállalták...
A jelenlegi tudásommal én nem tettem volna meg. Nem azért mert nem nézem le ezt a liberális mainstream sajtó hazudozást, hanem azért mert nem ér ennyit....
szerintem... De én nem tudok sok dolgot..
szerkesztve: szp 2017. április 5. 12:36:45
2017. április 5. 08:25:08

Aha ... és ki fogja megtenni? a portás?
Nevetséges... Miért pont egy EU-ból távozó újság tudja ezt a belső intim EU-s dolgot?
Hiszti, és rikácsolás... Ez is meg a CEU utóhatás... minden fronton rikácstámadas a kormányra...
En nagy ívben teszek a CEU-ra... Es nullának tartom amit ott tanítanak...
De szeretnem tudni azokat a titkos szolgalati infókat, ami alapján ezt az előre látható trágya habverést bevállalták...
A jelenlegi tudásommal én nem tettem volna meg. Nem azért mert nem nézem le ezt a liberális mainstream sajtó hazudozást, hanem azért mert nem ér ennyit....
szerintem... De én nem tudok sok dolgot..

hirdetés
hirdetés
Olvasói sarok - fórum
[ 2017-10-18 ] Orbán idén is küld a nyugdíjasoknak karácsonyi Erzsébet-utalványt - L. Hedvig
" Ha a cikk címe szerint Orbán küld a nyugdíjasoknak....."
[ 2017-10-13 ] Az átlagnyugdíj ötödét kaphatják meg év végén az idősek - Becsapott
" A 13. 14. havi nyugdíj helyett? Ideje lenne visszaho..."
[ 2017-10-12 ] A nem létező tömeges bevándorlásra hivatkozva kerülték meg a közbeszerzést az új rendőrkocsik vételekor - Proxymus
" Mentségükre legyen mondva, hogy Susukit is vettek. :..."
[ 2017-10-11 ] 180 milliót költöttek Orbánék ukrán vendégmunkások behozatalára - erasmus
" Ukrajna meg is "köszönte",betiltották a magyar nyelv..."
[ 2017-10-10 ] 11 milliárd forint tűnt el a nemzeti dohányboltokból - Papa
" Szóval a felelősöktől../Orbánt is beleértve) vagyonu..."
További témák >>
.