Olvasói sarok - fórum

Ha véleménye van!
Ha üzenni akar az mfor.hu szerkesztőségének, szerzőinek, témáinak, gazdasági életünk prominens vagy szürke szereplőinek. Rajta!

Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük. Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük.
Megört a kormány, mégis elég lesz neki New Yorkkal megállapodni CEU-ügyben

A teljes cikk ezen a linken található: Megört a kormány, mégis elég lesz neki New Yorkkal megállapodni CEU-ügyben
Donald Trump aláírása továbbra is elérhetetlen álom marad. Viszont a CEU így sincs kint a vízből, a szívatására elfogadott törvény értelmében fel kell még mutatniuk egy New York-i kampuszt.

2017. augusztus 9. 12:01:25

Most miért hazudoztok itt megint, isten állatjai?

Kezdetektől ez volt a felállás. VAGY a szövetségi állammal, VAGY az adott tagállammal kell a megállapodást megkötni. Az embereket még mindig hülyének tartjátok..... Akit érdekel a dolog, az kiröhög benneteket, mert ismeri a tényeket. Akit meg nem érdekel, annak meg írhattok bármit, egyszerűen el se olvassa.

Én megértem kedves firkászok, hogy a suskáért meg kell dolgoznotok, -ámbár kétlem, hogy ebbe a folyamatos hazudozás beleférne. De kérdés, hogy mi értelme van annak, hogy a síp-dob uta környékének írtok? Azok így gondolkodnak nélkületek is, az értelmes embereket meg úgysem tudjátok meggyőzni....:))!

hirdetés
hirdetés
Olvasói sarok - fórum
[ 2017-08-19 ] Hatalmas betonszörnyeteget épít Mészáros Lőrinc az egyik legszebb magyar kirándulóhelyhez - Becsapott
" Reméljük egyszer le is bontja a szörnyet, rekultivál..."
[ 2017-08-18 ] Iszonyúan sok taxis verte át az utasait nyáron - Tóth Jani
" Be kellene náluk is vezetni egy UBER jellegű rendsze..."
[ 2017-08-16 ] Felkopik az álla Mészáros Lőrinc alkalmazottjainak - Tóth Jani
" Örüljenek neki hogy nem közmunkásként kell dolgozniu..."
[ 2017-08-15 ] Nem elég már a szlovéneknek a csóró magyar turista, rámennek a pénzes nyugatiakra - gubaba
" Hülyeség! Szlovénia még elérhető a magyarok számára ..."
[ 2017-08-11 ] Nem vicc: Mészáros Lőrinc bebukott egy közbeszerzést - symple
" "Ne mindig mi nyerjünk!" Nem is tudom, hogy k..."
További témák >>
.