Olvasói sarok - fórum

Ha véleménye van!
Ha üzenni akar az mfor.hu szerkesztőségének, szerzőinek, témáinak, gazdasági életünk prominens vagy szürke szereplőinek. Rajta!

Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük. Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük.
Ezzel szöveggel telefonálgat rá a Fidesz a nyugdíjasokra

A teljes cikk ezen a linken található: Ezzel szöveggel telefonálgat rá a Fidesz a nyugdíjasokra
Hallgatjuk, és nem hisszük el.

2017. szeptember 16. 23:03:15

"Üdvözlöm, Gyurcsány Ferenc vagyok." Ez a szöveg hallatszott a telefonunkból egy délutáni szunya kellős közepén miután fölvettem a kagylót. Annyira örültem neki, de annyira...... Egyszóval más is telefonálgat ám és buzgón, mert jön a választás jövőre.

szerkesztve: kakambuki 2017. szeptember 16. 23:05:24
2017. szeptember 14. 22:55:35
Julius:No csak! a Terry Black sztorinál még lejjebb is hajlandóak aljasodni a választási győzelmük érdekében? Ekkora hatalomvágy eddig még senkibe nem szorult!VAGY INKÁBB AZ ÚJONAN ÉPÍTETT BÜNTETÉSVÉGREHAJTÁSI INTÉZETEKET NEM AKARJÁK GAZDASÁGOSAN KIHASZNÁLTTÁ TENNI???

A hatalomvágyuknak nincs határa, nem habzsoltak össze eleget.

szerkesztve: babmami 2017. szeptember 14. 22:57:07
2017. szeptember 14. 22:53:31

Minden nyugger tudja, ez csak a választás miatt van. Csak azok nyalnak a fityesznek akiket megfizettek és csókolgatták OV kezét.
Gusztusmentes dolog.

szerkesztve: babmami 2017. szeptember 14. 22:57:29
2017. augusztus 23. 15:55:47

No csak! a Terry Black sztorinál még lejjebb is hajlandóak aljasodni a választási győzelmük érdekében? Ekkora hatalomvágy eddig még senkibe nem szorult!VAGY INKÁBB AZ ÚJONAN ÉPÍTETT BÜNTETÉSVÉGREHAJTÁSI INTÉZETEKET NEM AKARJÁK GAZDASÁGOSAN KIHASZNÁLTTÁ TENNI???

.