Olvasói sarok - fórum

Ha véleménye van!
Ha üzenni akar az mfor.hu szerkesztőségének, szerzőinek, témáinak, gazdasági életünk prominens vagy szürke szereplőinek. Rajta!

Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük. Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük.
Az őcsényi balhéról is ír a Financial Times

A teljes cikk ezen a linken található: Az őcsényi balhéról is ír a Financial Times
A brit üzleti napilap az utóbbi hetekben sokat foglalkozott Magyarországgal a sorosozás-migránsozás miatt, itt az újabb vendégszereplésünk.

2017. október 8. 10:11:12

Szerintem ügy volt és nem balhé, mint a kocsmában. A helyiek ügye amelybe mindenki igyekezett belepofizni a függetlennél függetlenebb médiák leginkább. Lásd FT. (Hogy mi közük hozzá én nem tudom!)Balhévá legfeljebb a polgármester lemondásával terebélyesedett az ügy. Azzal ugyanis nemcsak sima lemondás történt hanem egy kurzus váltás is amely tizenkét éven át tartott odáig, vagyis a lemondás idejéig. Erről igen nagy a csönd, pedig ez (is) történt.

hirdetés
hirdetés
Olvasói sarok - fórum
[ 2017-12-12 ] A Bitcoin milliárdosok szerint még csak most kezdődik a parti - Attila
" Mi hazai startupként kezdtünk el néhány hónapja mest..."
[ 2017-12-08 ] Az állam szerint nem jár vissza a 2826 milliárd forintunk - egyember
" Azt nem tette hozzá, hogy a jogosultak nyugdíjba von..."
[ 2017-12-07 ] Gigantikus a hiány: szórja a milliárdokat a kormány - gubaba
" Kenyér helyett cirkuszt! ..."
[ 2017-12-05 ] A Bord Építész Stúdió tervezheti meg Kósa 10 ezres korcsolyaarénáját - gubaba
" 10000 mindössze? Hatvanezer, mélygarázs, eskető temp..."
[ 2017-12-05 ] 0 forintot ér a gyakorlatban az egészségügyi dolgozók javának a 12 százalékos béremelés - Kázmér
" Aki a kicsit nem becsüli... :-( ..."
További témák >>
.