Olvasói sarok - fórum

Ha véleménye van!
Ha üzenni akar az mfor.hu szerkesztőségének, szerzőinek, témáinak, gazdasági életünk prominens vagy szürke szereplőinek. Rajta!

Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük. Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük.
Nem vicc, alagutat fúrnak a jegybanki alapítványok

A teljes cikk ezen a linken található: Nem vicc, alagutat fúrnak a jegybanki alapítványok
Egyre több vállalati körvény vesznek az eladott államkötvényekből.

2017. október 31. 08:29:16

Felhívnám minden várostervező kedves figyelmét,hogy minden aluljáró, alagút, felüljáró híd alatti terület arra jó, hogy hajléktalanok fekhelyéül és nyilvános wc-nek szolgáljon. Én inkább a tömegközlekedést fejleszteném, nem a magángépkocsi forgalomnak rendelnék alá minden kezdeményezést, miközben a város már fuldoklik a benzingőztől, gázolajtól, szénmonoxidtól. Többnyire egy fő ül egy autóban és hatalmas dugóban araszolgatva halad csak előre kritikus napszakokban. Egy jó tömegközlekedés mellett javulna a levegő szennyezettsége és csendesebb is lenne a város. Az utakat meghagynám a szolgálatokat teljesítő gépjárműveknek. Nézzék meg a Rottenbiller utcai felüljáró alatti területet, percenként vizeli le a híd tartó pilléreit valaki, nem beszélve a sok megkövesedett fekáliáról, amit már takarítani sem tudnak a parkoló gépjárművek miatt sem. Az éj leple alatt pedig bútorokat, szemetes zsákokat stb. csempésznek a híd alá a környezetet nem kímélő emberek. Az ott élők életét keseríti meg ez a felüljáró híd, én 2014. óta folytatok levelezést a hatóságokkal, de a folyamatos kampánylázban égő politikusok meg sem hallják Budapesten azt, ami az átlag közemberek gondjait jelenti. Vajon lesz e épkézláb intelligens ember ebben az országban, aki az olyan kommenteket értelmezi, mint az enyém?

hirdetés
hirdetés
Olvasói sarok - fórum
[ 2017-11-22 ] Nincs elfelejtve: 2826 milliárddal tartozik az állam a volt pénztártagoknak - lea
" Én már el is felejtettem azt a közel 6millió forinto..."
[ 2017-11-22 ] Óriási fizetésemelést kapnak a Parlament tisztviselői - Tóth Jani
" Miért nem jönnek inkább vidékre termelő üzemekbe dol..."
[ 2017-11-20 ] Összeomlott Merkel Jamaica-koalíciója - kakambuki
" Hát ez már nem az a kimondott diadalmenet amivel a M..."
[ 2017-11-19 ] Olyat húz az RTL, amire eddig még nem volt példa - Dinafeel
" Úgy látom savanyú a szőlő! Egyik csatornát sem nézem..."
[ 2017-11-14 ] A BKV mérnökökkel pótolja a buszsofőröket - gubaba
" Kerekesszékkel közlekedőket is felvesznek? ..."
További témák >>
.