Olvasói sarok - fórum

Ha véleménye van!
Ha üzenni akar az mfor.hu szerkesztőségének, szerzőinek, témáinak, gazdasági életünk prominens vagy szürke szereplőinek. Rajta!

Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük. Kérjük, vélemény írásához jelentkezzen be. Köszönjük.
Sávszélességet növel a Telekom

A teljes cikk ezen a linken található: Sávszélességet növel a Telekom
Másodpercenként 2 gigabitre, november 1-jétől, otthonra.

2017. október 31. 18:09:51

Végre,egy nagyon jó hír ! Ennek hatására már el is felejtettem, hogy a legutóbb az Uniótól kapott 155 milliárd Forintból elhozták a falu széléig a nagysebességű internetet. Ezek után három / !!/ alkalommal is szerződést kötöttek velem a 20 megás internetre. Jelenlegi letöltési sebességem 2,6 megás,amin egy filmet éppenhogy meg lehet nézni úgy 3-4 óra alatt. Ráadásul, beugattak a TV előfizetésbe is, mondván, akkor olcsóbb lesz.Hát nem.A jelenlegi ...vacakért fizetek 15 000 Forintot. TV, telefon, internet. Hármas kedvezmény nincs, az csak a nagy sebességűre jár. De arra meg csak szerződést kötöttek velem háromszor, teljesítés semmi. Ergo : Undorító, hazug,pénzhajhász vállalat a telekom.Ráadásul felvásárolták a teljes konkurenciát, így helyzeti előnyben vannak. Pfuj.

hirdetés
hirdetés
Olvasói sarok - fórum
[ 2017-11-22 ] Nincs elfelejtve: 2826 milliárddal tartozik az állam a volt pénztártagoknak - lea
" Én már el is felejtettem azt a közel 6millió forinto..."
[ 2017-11-22 ] Óriási fizetésemelést kapnak a Parlament tisztviselői - Tóth Jani
" Miért nem jönnek inkább vidékre termelő üzemekbe dol..."
[ 2017-11-20 ] Összeomlott Merkel Jamaica-koalíciója - kakambuki
" Hát ez már nem az a kimondott diadalmenet amivel a M..."
[ 2017-11-19 ] Olyat húz az RTL, amire eddig még nem volt példa - Dinafeel
" Úgy látom savanyú a szőlő! Egyik csatornát sem nézem..."
[ 2017-11-14 ] A BKV mérnökökkel pótolja a buszsofőröket - gubaba
" Kerekesszékkel közlekedőket is felvesznek? ..."
További témák >>
.