1p

A Tisza Párt sokat ígér a nyugdíjasoknak - mi lenne ebből megvalósítható?
Mekkora lesz várhatóan a novemberi nyugdíjkorrekció?

Nyugdíjszerviz élőben Karácsony Mihállyal és Malicskó Gáborral
Vegyen részt és kérdezze Ön is a szakértőket!

2025. április 11. 16:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

A részvénypiac szerdai száguldását ma a forint és kötvénypiaci erősödése követte.

312,2-es szintig erősödött csütörtökön a forint az euróval szemben, miközben egy dollárért 233,6, egy svájci frankért pedig 257,7 forintot kell adni.

A forint erősödésével párhuzamosan a forint alapú kötvények piacán is jó volt a hangulat, hiszen az éven túli referenciahozamok 18-21 bázisponttal csökkentek. Az éves, illetve 3 hónapos kincstárjegyek hozama 1, illetve 5 bázisponttal csökkent.

A BÉT-en viszont a tegnapi 2 százalékos erősödést ma kvázi stagnálás követte. A BUX mindössze 12,39 ponttal mozdult el, lefele viszonylag erős, 8,7 milliárd forgalomban.

A vezető papírok közül egyedül a Richter tudott 0,1 százalékot meghaladó mértékben elmozdulni tegnapi záróárához képest, 0,26 százalékkal gyengült. A többi papír elmozdulása minimális volt.

mfor.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!