1p

Elmossa az árrésstopot a recesszió?
Mekkora sebeket ejt rajtunk Donald Trump vámháborúja?

Online Klasszis Klub élőben Jaksity Györggyel!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a neves közgazdászt!

2025. április 22. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Az előzetesen kitűzött 50 milliárd forintnyi likviditási kincstárjegyet értékesítette hétfőn az ÁKK, a hozam kismértékben csökkent a legutóbbi aukcióhoz képest.

A meghirdetett 50 milliárd forintnyi hathetes diszkont kincstárjegyre 79 milliárd forint értékben nyújtottak be ajánlatokat a befektetők az Államadósság Kezelő Központ (ÁKK) hétfői aukcióján. A szervezet végül az előzetesen tervezett mennyiséget fogadta el.

A hozam 7,11 százalékra csökkent a legutóbbi jegyzés 7,14 százalékos adata után, a maximális hozam a legutóbbi 7,19 százalék után most 7,18 százalékos volt.

mfor.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!