1p

Mi lesz a privát vagyonokkal?

Vagyonadó, bizalmi vagyonkezelés, alapítványok, magántőkealapok – 2026 fordulópontot hozhat.
Ne hozzon fontos döntéseket a legfrissebb információk nélkül!
Vegyen részt a Klasszis Investment & Wealth Management Summit 2026 konferencián, és hallgassa meg a legjobb szakértőket!

Részletek és Early Bird jelentkezés >>

Gyergyák György az Állami Nyomda Igazgatóságának elnök-helyettese, a BNP Paribas, mint befektetési szolgáltató közreműködésével 2011. október 10-én 20 000 darab Állami Nyomda Nyrt. által kibocsátott egyenként 98 forint névértékű, névre szóló törzsrészvényt értékesített a Budapesti Értéktőzsdén 700 Ft/darab átlagáron.

A tranzakciót követően Gyergyák György tulajdonában 412 400 db Állami Nyomda Nyrt. által kibocsátott törzsrészvény van - jelentette be a cég a BÉT honlapján.

mfor.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

A rovat támogatója a 4iG