A blue chipek vegyesen teljesítenek az első kereskedési percekben. Az OTP 1 százalékot emelkedett, 44 420 forintig. A Mol 0,7 százalékot drágult, 3816 forintra. A Magyar Telekom 2754 forinton stagnált. A Richter alig 0,1 százalékot emelkedve, 11 740 forintig küzdötte fel magát.
A forint árfolyama reggel óta kissé erősödött. Az euróért jelenleg 351 forint 10 fillért kell adni, a dollár 306 forint 40 fillér, míg a svájci frank 379 forint 40 fillér.
További friss árfolyamokat itt találhat, laptársunk, a szintén a Klasszis Médiához tartozó Privátbankár elemzéseit pedig a témában itt olvashatja.


