1p

Terdik Tamás szerdán már nem főkapitány, Baricska Norbert Tamás vezeti a budapesti rendőrséget.

Pósfai Gábor belügyminiszter felmentette a budapesti rendőr-főkapitányt, Terdik Tamást – áll a minisztérium közleményében. A felmentés már keddi, június 2-ai hatállyal megtörtént.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) vezetésével Baricska Norbert Tamás rendőrezredest bízta meg a belügyminiszter. Baricska június 3-a szerdától, tehát a mai napon veszi át a budapesti rendőrség irányítását.

Múlt héten számoltunk be arról, hogy Magyar Péter a Terrorelhárítási Központ főigazgatóját, Hajdu Jánost is felmentette.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!