1p

Mi lesz az árrésstop vége?
Belebukhat valaki az MNB-alapítványi botrányba?
Mik lennének egy új kormány legfontosabb teendői?

Online Klasszis Klub élőben Csillag Istvánnal!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi gazdasági és közlekedési minisztert!

2025. június 25. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Oroszországban 10,2 százalékkal csökkent a hazai össztermék (GDP) az első félévben az egy évvel korábbihoz képest - tette közzé honlapján az orosz gazdasági minisztérium.

A tárca becslése szerint az ipari termelés 14,9 százalékkal esett vissza. Az első negyedévben az orosz GDP 9,8 százalékkal maradt el az egy évvel korábbitól.

A Nemzetközi Valutaalap (IMF) idén az orosz GDP 6,5 százalékos csökkenésére számít, az orosz kormány ennél rosszabbat, 8,5 százalékos visszaesést vár.

Jövőre az orosz kormány 1 százalékos gazdasági növekedésben reménykedik, az IMF 1,5 százalékos többletet jósol.

MTI/Menedzsment Fórum

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!