1p

Összeomlik vagy magára talál a magyar gazdaság?
Tartogat még meglepetéseket Trump?
Ki profitálhat Gyurcsány Ferenc távozásából?

Online Klasszis Klub élőben Lengyel Lászlóval!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a neves politológust, közgazdászt!

2025. május 20. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Elérte Kubát az Irma hurrikán pereme helyi idő szerint a péntek délutáni órákban. A hatóságok elővigyázatosságból több mint egymillió embert evakuáltak.

A 4-es fokozatú, továbbra is rendkívül veszélyes szélvihar a szigetország keleti és középső részét fenyegeti. Az orkán nyugat-északnyugat felé halad óránként 22 kilométeres sebességgel. A széllökések sebessége a partoknál egyelőre csak száz kilométer, de a neheze még hátra van - figyelmeztetett a meteorológiai szolgálat.
   
Az Irma az előrejelzések szerint Kuba és a Bahamák között vonul át Florida felé. Méretére jellemző, hogy nagyobb, mint Florida állam területe.
 
MTI 

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!