1p

Csatlakozzon az év egyik legfontosabb egészségügyi szakmai eseményéhez,
ahol a finanszírozási kihívásoktól kezdve a menedzserbetegségek kezelésén át egészen a legújabb digitális egészségügyi megoldásokig minden fontos témát érintünk!

Egészséggazdaság - Menedzser egészség 2025. március 27-én
Merkely Bélával, Kóka Jánossal, Kulja Andrással, Zacher Gáborral
és más neves szakértőkkel - jelentkezzen március 3-ig kedvezményes áron!

Részletek és jelentkezés itt!

És az összeg éves szinten még nőni is fog.

A Népszava tudta meg a a HUMDA Magyar Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt-től, hogy mennyit is fizet a magyar állam azért, hogy 2025-ben MotoGP- és Superbike-futamot rendezzenek a balatonfőkajári Balaton Park Circuit pályán.

A jogdíj összesen közel 11 millió eurót, azaz jelenlegi árfolyamon mintegy 4,4 milliárd forintot tesz ki, ebből csaknem 10 millió euró a MotoGP futamára, és csaknem egymillió eurót a Superbike-futamra kell kifizetni.

Mindkét versenysorozatra tízéves szerződést kötött a HUMDA, és a szerződés része az is, hogy a MotoGP esetében maximum évi 5, a Superbike esetében maximum évi 3 százalékkal emelkedhet a jogdíj összege.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!