1p

Csatlakozzon az év egyik legfontosabb egészségügyi szakmai eseményéhez,
ahol a finanszírozási kihívásoktól kezdve a menedzserbetegségek kezelésén át egészen a legújabb digitális egészségügyi megoldásokig minden fontos témát érintünk!

Egészséggazdaság - Menedzser egészség 2025. március 27-én
Merkely Bélával, Kóka Jánossal, Kulja Andrással, Zacher Gáborral
és más neves szakértőkkel - jelentkezzen március 3-ig kedvezményes áron!

Részletek és jelentkezés itt!

A Médiatanács két komoly büntetést is kiszabott a Neo FM-re, mivel a csatorna az előírtnál kevesebb hírt, és több reklámot sugárzott, ezzel megsértette a médiatörvény rendelkezéseit.

Legutóbbi ülésén 25 millió forint megfizetésére kötelezte a Neo FM-et a médiahatóság. A Médiatanács vizsgálata megállapította, hogy a rádió 2010. szeptember 8-án és 10-én reklámidő túllépéssel sértette meg a médiatörvény rendelkezéseit.

A műsorszolgáltató 2010 szeptemberében 30 alkalommal szegte meg azt a vállalását, amely szerint minden nap 20 órakor 15 perces hírösszefoglalót sugároz. A hatóság a fokozatosság elvét betartva járt el a rádió ügyében. A legenyhébb figyelmeztetések, majd az elmúlt hónapokban kiszabott csaknem 10 milliós pénzbüntetés ellenére a műsorszolgáltató nem változtatott a gyakorlatán, ezért részesült most szigorúbb elbírálásban.

mfor.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!