1p

Összeomlik vagy magára talál a magyar gazdaság?
Tartogat még meglepetéseket Trump?
Ki profitálhat Gyurcsány Ferenc távozásából?

Online Klasszis Klub élőben Lengyel Lászlóval!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a neves politológust, közgazdászt!

2025. május 20. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Októberben 41 ezerrel kilencmillió 645 ezerre nőtt a három hazai mobilszolgáltató előfizetőinek száma - közölte a Nemzeti Hírközlési Hatóság hétfőn.

A száz főre jutó előfizetések száma október végén 95,8 volt a szeptemberi 95,4 után. változás még szembetűnőbb az egy évvel korábbi, 90,3-es arányhoz képest.

Az előfizetői szám alapján a T-Mobile részesedése az egy hónappal korábbi 44,84 százalékról 44,70 százalékra csökkent október végére. A Pannon részesedése októberben 33,81 százalékról 33,86 százalékra, a Vodafone piaci része pedig 21,35 százalékról 21,44 százalékra növekedett.

A három szolgáltató ügyfelei 2006 októberében 4378 számot hordoztak a 2004 májusa óta igénybe vehető mobil-számhordozás keretében. A Nemzeti Hírközlési Hatóság adatai szerint a számhordozás 2006 október végéig összesen 134 255 mobilszámot érintett, amiből az ügyfelek 35 343 számot hordoztak 2006 első tíz hónapjában.

MTI/Menedzsment Fórum

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!