1p

Csatlakozzon az év egyik legfontosabb egészségügyi szakmai eseményéhez,
ahol a finanszírozási kihívásoktól kezdve a menedzserbetegségek kezelésén át egészen a legújabb digitális egészségügyi megoldásokig minden fontos témát érintünk!

Egészséggazdaság - Menedzser egészség 2025. március 27-én
Merkely Bélával, Kóka Jánossal, Kulja Andrással, Zacher Gáborral
és más neves szakértőkkel - jelentkezzen március 3-ig kedvezményes áron!

Részletek és jelentkezés itt!

Cégvásárlásra Magyarországon most megfelelő az időzítés - állítja a Világgazdaságnak adott interjúban Christopher Mattheisen, a Magyar Telekom elnök-vezérigazgatója.

Elsősorban a hazai informatika-szolgáltatási piacon terjeszkedne a Magyar Telekom, mivel ez a piac igen szétaprózott, amit jelez az is, hogy a távközlési cég 11-12 százalékos részesedésével piacvezetőnek számít.

"Osztalékpolitikánkat a jövőben is arra méretezzük, hogy lehetővé tegye a további külföldi felvásárlásokat is" - közölte az elnök-vezérigazgató, aki arra is felhívta a figyelmet, hogy a régióbeli államok csak akkor válnak meg a tulajdonukban lévő vállalatoktól, ha azok a csőd szélére kerülnek.

Christopher Mattheisen a Világgazdaságnak azt is elmondta, hogy a válság hatásainak nyomán minimális bevétel- és EBITDA-csökkenéssel igen, a tervezettnél nagyobb létszámleépítéssel viszont egyelőre nem számol az idén.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!