1p

A Budapesti Értéktőzsde hivatalos honlapján megjelent MATÁV tájékoztató szerint november 1-től Drajkó László helyett, a jelenlegi általános vezérigazgató-helyettes, Simó György tölti be az Axelero Rt. vezérigazgatói posztját.

Drajkó szerződése lejártával távozik a cégtől, teljesítve szerződésében vállalt elvárásokat - áll a közleményben.

Simó György szociológus végzettségű, 1991-től folyamatosan a médiában tevékenykedik. Kezdetektől részt vállal a Matáv Csoport Internet üzlet kiterjesztésében és irányításában. 2001 decemberétől a média üzletágért, a stratégiáért és a kommunikációért felelős általános vezérigazgató-helyettes.

Az Axelero Rt. az [origo] kiadója.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!