2p

Hol éri a magyar gazdaságot a globális recesszió?
Lehet idén is költségvetési osztogatás? Bóvliba vágják Magyarországot?

Online Klasszis Klub élőben László Csabával!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi pénzügyminisztert!

2025. május 7. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Az econet.hu Informatikai Rt. megvásárolta a Microsoft .NET technológiájára alapuló IVY portálkészítő és adminisztráló rendszert. A hazai fejlesztésű eszköz integrálásával az econet.hu - a hazai piacon eloször - valóban platformfüggetlen módon képes internetes és intranetes megoldásokat kínálni ügyfelei számára - áll az econet közleményében.

Az econet.hu Informatikai Rt. megvásárolta a Microsoft .NET technológiájára alapuló IVY portálkészítő és adminisztráló rendszert. A hazai fejlesztésű eszköz integrálásával az econet.hu - a hazai piacon először - valóban platformfüggetlen módon képes internetes és intranetes megoldásokat kínálni ügyfelei számára - áll az econet közleményében.

Az IVY keretrendszert fejleszto M-HOLOGRAPHIX Kft. 100 százalékát a nyár végi zártkörű tőkeemelés során befolyt összegből vásárolta meg a tőzsdei társaság. Az "IVY" keretrendszer konszolidációja az econet.hu termékportfoliójába még idén megvalósul.

Az eddig alapvetően linux és unix platformon folyó fejlesztésekkel foglalkozó econet.hu ezzel az akvizícióval egy a Microsoft által kínált legújabb technológiára, a .NET alapokra építkező rendszert vásárolt, a rendszer eddigi fejlesztői pedig a jövőben az econet.hu fejlesztési csapatát erősítik.

A magyar internetes piac egyik meghatározó cégeként ismert econet.hu az IVY megvásárlásával a jövőben jóval nagyobb hangsúlyt fektet majd a Microsoft alapú fejlesztési és üzemeltetési projectekre. A 2002-ben és 2003-ban egyaránt közel 40 millió forint forgalmat, és szolid nyereséget elérő M-HOLOGRAPHIX Kft. jelenleg is az egyetlen .NET alkalmazás fejlesztője a magyar piacon. A társaság ügyfelei közé tartozik az Axelero Rt., az Oktatási Minisztérium, a HVG Online, a Budapest Ingatlanfejlesztési Rt. és a Budapesti Árutőzsde.


LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!