1p

Elmossa az árrésstopot a recesszió?
Mekkora sebeket ejt rajtunk Donald Trump vámháborúja?

Online Klasszis Klub élőben Jaksity Györggyel!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a neves közgazdászt!

2025. április 22. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Lezárult kedden a magyar piacon is jelen lévő Cushman & Wakefield és a DTZ amerikai társaságok összeolvadása, amellyel a világ egyik legnagyobb ingatlanpiaci tanácsadó és szolgáltató társasága alakult meg - tájékoztatta az MTI-t a Cushman & Wakefield Kft.

Az egyesült vállalat a Cushman & Wakefield márkanév alatt működik tovább globálisan mintegy 43 ezer alkalmazottal. Az együttesen 5 milliárd dollár éves forgalmú társaság 373 millió négyzetméter hasznos ingatlan alapterületet kezel a világ több mint 60 országában intézményes, vállalati és magánszemély ügyfelek megbízásából.

Az egyesülés után a Cushman & Wakefield vezetői Brett White elnök-vezérigazgató, illetve Tod Lickerman globális vezérigazgató. A magyarországi vállalatot Pados Gergely irányítja ügyvezető igazgatóként.

A magyar ingatlanpiacon mindkét vállalat évek óta jelen volt. Az új Cushman & Wakefield több mint 90 szakemberrel dolgozik Magyarországon.

MTI

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!