1p

Csatlakozzon az év egyik legfontosabb egészségügyi szakmai eseményéhez,
ahol a finanszírozási kihívásoktól kezdve a menedzserbetegségek kezelésén át egészen a legújabb digitális egészségügyi megoldásokig minden fontos témát érintünk!

Egészséggazdaság - Menedzser egészség 2025. március 27-én
Merkely Bélával, Kóka Jánossal, Kulja Andrással, Zacher Gáborral
és más neves szakértőkkel - jelentkezzen március 3-ig kedvezményes áron!

Részletek és jelentkezés itt!

Befejeződtek a tárgyalások Kína és Ausztrália között a kétoldalú szabadkereskedelmi megállapodásról, a dokumentumot még hétfőn aláírják - jelentette be Tony Abbott ausztrál miniszterelnök Canberrában.

A két fél kilenc éve tárgyal a megállapodásról, amely egy régebbi hatástanulmány szerint egy évtized alatt 18 milliárd dollárral növelheti köztük a kereskedelmet.

Hszi Csin-ping kínai miniszterelnök hétfőn felszólal az ausztrál parlamentben.

Abbott egyelőre nem közölt részleteket a megállapodásról, de sajtóértesülések szerint annak értelmében a jövőben az ausztrál export 85 százaléka vámmentesen juthat be Kínába.

Tavaly a két ország közti kereskedelem (áruk és szolgáltatások) összértéke meghaladta a 130 milliárd dollárt.

MTI

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!