1p

Hol éri a magyar gazdaságot a globális recesszió?
Lehet idén is költségvetési osztogatás? Bóvliba vágják Magyarországot?

Online Klasszis Klub élőben László Csabával!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi pénzügyminisztert!

2025. május 7. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

A Munkaügyi Minisztérium a jövő héttől, forráshiány miatt átmenetileg felfüggeszti az új munkahelyek támogatásához szükséges pályázatok átvételét.

A kormány eredendően ebben az évben 3 milliárd forintot szánt a munkahelyteremtő beruházások pályáztatására illetve azok támogatására. Ez a keret túlságosan hamar kimerült, ugyanis mint utóbb kiderült, rendkívül sikeres önálló pályázatként ez a munkahelyteremtő beruházásokat segítő pályázat, így költségátcsoportosítással még kétmilliárd forintot teremtett elő a Munkaügyi Minisztérium, illetve maga a kormány – mondta el a Magyar Rádiónak Rétfalvi Orsolya, a Munkaügyi Minisztérium szóvivője.

A megyei, illetve a fővárosi munkaügyi központok 14-én, hétfőn 16 óráig még elfogadják az ilyen pályázatokat, és azokat is, amelyeket postán, július 14-inél nem későbbi keletbélyegzéssel adnak fel. A pályázati program esetleges folytatásáról a minisztérium külön tájékoztatót tesz közzé.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!