1p

Mi lesz a privát vagyonokkal?

Vagyonadó, bizalmi vagyonkezelés, alapítványok, magántőkealapok – 2026 fordulópontot hozhat.
Ne hozzon fontos döntéseket a legfrissebb információk nélkül!
Vegyen részt a Klasszis Investment & Wealth Management Summit 2026 konferencián, és hallgassa meg a legjobb szakértőket!

Részletek és Early Bird jelentkezés >>

A svéd Saab Aerosystems valamint egy cseh vállalat érdeklődik a nemrégiben privatizálásra meghirdetett román Avioane Craiova repülőgépipari vállalat iránt - jelentette be az állami privatizációs ügynökség, az AVAS elnöke, Teodor Atanasiu.

A privatizációs döntést két tényező, a felkínált vételár valamint a fejlesztési beruházásokra vállalt kötelezettség mérlegelésével hozzák meg - közölte a román cég elnök. "A repülőgép-gyártás folytatására számítunk Craiovában, valamint arra, hogy az üzem minden Dél- és Kelet-Európában hadrendbe állított katonai repülőgép szervizbázisává válik" - tette hozzá.

MTI/Menedzsment Fórum 

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!