1p

Az illúziók vége – a racionalitás kezdete –
úgy tűnik el az ESG, hogy velünk marad?

Klasszis Fenntarthatóság 2025 konferencia

2025. november 4., Budapest

Jelentkezzen most!

A Time Warner nem szakítja meg tárgyalásait, de az EMI mellett megbeszéléseket kezdett az Edgar Bronfman Jr. és Haim Saban által fémjelzett csoporttal is.

Mint arról a Menedzsmentfórum is beszámolt a napokban Bronfman által életre hívitt konzorcium 2,55 milliárd dollárt ajánlott a Warner csoport zenei részlegéért. Ez már csak azért is keltett meglepetést, mivel a konkurens EMI Group PLC ajánlata 1 milliárd dollárról szólt.

A Bronfman családtól nem idegen a zenei kiadói tevékenység, mivel korábban a Universál tulajdonosaiként a piacvezető vállalkozást tartották a kezükben.

Kapcsolódó anyag
A családi örökség helyett a konkurenciára kacsintanak
Újabb zeneipari óriás jöhet létre


LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!