2026. június 20. 10:14
Tizenhat év után először nem Orbán Viktor, hanem Magyar Péter képviselte kormányfőként Magyarországot Brüsszelben, az EU-csúcson. Ezen tavaly márciusban, vagyis több mint egy év után először fogadott el az Európai Tanács közös zárónyilatkozatot. Úgy tűnik, hogy véget ért a „bot a küllők között” politikája – hangzott el az Ez Viszont Privát legújabb epizódjában.