1p

Gyengült a forint.

 

Gyengült a forint árfolyama hétfő reggel a főbb devizákkal szemben a péntek esti jegyzéséhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben, számolt be az MTI.

Az eurót hét órakor 398,78 forinton jegyezték a péntek esti 398,28 forint után. A dollár jegyzése 338,91 forintra erősödött 338,14 forintról, míg a svájci frank 426,20 forintról 426,32 forintra drágult. Az euró 1,1768 dollárt ért hétfőn reggel a péntek esti 1,1777 dollár után.

További friss árfolyamokat itt találhat, laptársunk, a szintén a Klasszis Médiához tartozó Privátbankár elemzéseit pedig a témában itt olvashatja.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!