1p

Délre áttört a gát.

Csütörtök dél környékén 400 forint alá süllyedt az euró árfolyama: a Magyar Nemzeti Bank honlapja szerint egy euró 399,83 forintba került. A dollár 338,90 forinton, a svájci frank pedig 427,96 forinton állt ekkor.

Reggel még minimális elmozdulással, 400,13 forinton indult az euró árfolyama a szerda esti 400,25 után, így a forint nap közben erősödni tudott a közös európai fizetőeszközzel szemben. A dollár reggel 339,41, a svájci frank 428,59 forint volt.

További friss árfolyamokat itt találhat, laptársunk, a szintén a Klasszis Médiához tartozó Privátbankár elemzéseit pedig a témában itt olvashatja.

 

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!