1p

Nemzetközi devizakereskedelemben vitézkedik a forint.

Vegyesen alakult, kevéssé változott a forint árfolyama péntek reggelre az előző késő délutáni jegyzéséhez képest a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizakereskedelemben. Péntek reggel az eurót 399,92 forinton jegyezték az előző délutáni 399,99 forint után, a dollár 350,22 forinton áll 349,85 után, a svájci frank pedig 430,16 forinton 430,74 forint után.

Péntek reggeli jegyzésén a forint gyengébben áll a heti kezdésnél, 0,8 százalékkal az euró, 3,7 százalékkal a dollár és 1,2 százalékkal a svájci frank ellenében. Július hónapot gyengébben fejezi be a forint, 0,1 százalékos gyengüléssel az euróval szemben, 3,4 százalékossal a dollár és 0,7 százalékossal a svájci frank ellenében.

Az év eleje óta erősödött a forint, 2,8 százalékot az euró, 11,9 százalékot a dollár és 1,8 százalékot a svájci frank ellenében.

További friss árfolyamokat itt találhat, laptársunk, a szintén a Klasszis Médiához tartozó Privátbankár elemzéseit pedig a témában itt olvashatja.

(MTI)

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!