1p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

Megjött a friss hír az üzemanyagárak alakulásáról.

Közzétette a legfrissebb értesüléseit az üzemanyagárakról a holtankoljak.hu. A portál szerint csütörtökön ezúttal a gázolaj nagykereskedelmi ára változatlan marad, a benzin ára viszont emelkedik bruttó 2 forinttal.

A portál a mai átlagárakról azt írja: a 95-ös benzint literenként 581 forintért adják átlagosan a haza benzinkutakon, a gázolajat pedig 601 forintért. Erre jöhet rá a csütörtöki 2 forintos emelés a benzin esetében.

Az Mfor Üzemanyagár-figyelő legutóbbi elemzése azt járta körül, a nyaralási szezonban hogyan alakulhatnak az üzemanyagárak:

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

A rovat támogatója a 4iG