1p

Mi lesz a privát vagyonokkal?

Vagyonadó, bizalmi vagyonkezelés, alapítványok, magántőkealapok – 2026 fordulópontot hozhat.
Ne hozzon fontos döntéseket a legfrissebb információk nélkül!
Vegyen részt a Klasszis Investment & Wealth Management Summit 2026 konferencián, és hallgassa meg a legjobb szakértőket!

Részletek és Early Bird jelentkezés >>

A felszámolóként kijelölt Vadász & Partners Kft. megjelentette a felszámolás sorsára jutott Interfruct Nemzetközi Élelmiszer-kereskedelmi Kft.-vel kapcsolatos első pályázatát, számol be a Napi Gazdaság.

A pályázatban a cash & carry cég tulajdonában lévő árukészleteket bocsátják áruba: a jövedéki és nem jövedéki termékeket egyaránt tartalmazó csomagot együtt 628 millió forintos irányáron hirdették meg.

A készletek az Interfruct tizennégy telephelyén szétszórva találhatóak. Az ajánlatokat december ötödikén tíz óráig lehet beadni a felszámoló irodájában.

A felszámoló előzetesen hatszáz vállalkozás hitelezői igénybejelentését várta, ám a rendelkezésre álló 40 nap alatt mindössze háromszáz vállalkozás jelentette be követelését. Ezek pontos számbavétele jelenleg zajlik, ám a felszámoló szerint a követelésállomány már most meghaladja a 9 milliárd forintot, írja a Napi Gazdaság.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!