1p

Csatlakozzon az év egyik legfontosabb egészségügyi szakmai eseményéhez,
ahol a finanszírozási kihívásoktól kezdve a menedzserbetegségek kezelésén át egészen a legújabb digitális egészségügyi megoldásokig minden fontos témát érintünk!

Egészséggazdaság - Menedzser egészség 2025. március 27-én
Merkely Bélával, Kóka Jánossal, Kulja Andrással, Zacher Gáborral
és más neves szakértőkkel - jelentkezzen március 3-ig kedvezményes áron!

Részletek és jelentkezés itt!

A Yahoo igazgatósága leváltotta a társaság jelenlegi vezérigazgatóját, Carol Bartzt. A hírre hat százalékkal ugrott meg a cég részvényeinek jegyzése.

Az internetes cég vezetését ideiglenesen a társaság pénzügyi igazgatója, Tim Morse viszi tovább, akinek a munkáját egy új, a cég meghatározó menedzsereiből álló tanács fogja segíteni az új vezér kinevezéséig.

Bartz 2009 januárjában került a Yahoo-hoz, majd élére az alapító Jerry Yangot váltva, aki pár hónappal korábban "elfuserálta" a Microsoft megállapodást. Yang egyébként, David Filo alapítótársával együtt továbbra is tagja marad a Yahoo igazgatóságának.

Bár Bartz érkezéséhez előzetesen nagy reményeket fűztek a befektetők (egyébként sikerült is a társaság profitját jelentősen növelnie), a mostani távozásának hírére 6 százalékkal ugrott meg a Yahoo árfolyama a zárás utáni kereskedésben.

mfor.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!