Ralph Alvarez, a cég észak-amerikai divíziójának elnöke elmondta, a cég rossz útra tévedt, mikor minél nagyobb termékeket próbált vásárlóira rábeszélni, ezért ezután a jobb minőséget tartják szem előtt. A McDonalds az utóbbi években sok pénzt fordított, hogy felélessze forgalmát, ezért számos éttermét újjáépítette, új menüket és szendvicseket találtak ki egy célzott közönségnek szánva, írja a Reuters.
"Nekünk is követnünk kell a trendeket" - fogalmazta meg Alvarez az egyre növekvő csirkés termékek iránti igényt, annak ellenére, hogy a társaság a hamburgert tekintette fő termékének. Az elnök elmondta, hogy márciustól az éttermek üdítőkínálata új italokkal bővül és minden terméken szerepelni fog az összetevők listája.
Annak érdekében, hogy a vállalat teljes mértékben kiszolgálja az erősödő forgalmat az autósok által látogatott McDrive éttermeiben, egymás mellett párhuzamosan több kiszolgáló ablakot fog telepíteni. A társaság marketing szpotjait is célzott közönség számára sugározza majd különböző médiumokon.
Kapcsolódó anyagok:
Az autósok körében erősít a McDonalds Kínában
Retro: régi reklámok tartják életben a multikat
Hazai McDonalds-olajból készül az osztrák biodízel
McDonalds: McMunka és kvalitás
A McDonalds bevezeti a komfort-kártya rendszert