1p

Hamarabb hazhozná az uniós pénzeket egy Tisza-kormány, mint az Orbán-kormány?
Maradt még szövetségese Magyarországnak Európában?

Online Klasszis Klub élőben Szent-Iványi Istvánnal!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a neves külpolitikai szakértőt!

2025. július 30. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Új egységgel bővült az Accor csoporthoz tartozó Ibis szállodalánc Győrben. A tegnap megnyitott, 96 szobás hotel kilenc és fél hónap alatt, 5,4 millió eurós befektetésből valósult meg - írja a Világgazdaság.

A beruházó az Accor százszázalékos tulajdonában lévő Moson Kft. volt. A háromcsillagos szállodában jövőre hatvanszázalékos foglaltsággal számol a cég.

A győri egység a gazdaságos árkategóriájú Ibis szállodalánc hatodik tagja, a cégcsoport a közeljövőben 3-4 újabb hotel megnyitását tervezi. Az Accor Hospitality Hungary vezérigazgatója elmondta, hogy elsősorban olyan magyar nagyvárosokat céloznak meg, amelyek infrastrukturálisan fejlettek, régióközpontok, és közel vannak az országhatárhoz - számol be a Világgazdaság.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!