1p

Mi lesz a privát vagyonokkal?

Vagyonadó, bizalmi vagyonkezelés, alapítványok, magántőkealapok – 2026 fordulópontot hozhat.
Ne hozzon fontos döntéseket a legfrissebb információk nélkül!
Vegyen részt a Klasszis Investment & Wealth Management Summit 2026 konferencián, és hallgassa meg a legjobb szakértőket!

Részletek és Early Bird jelentkezés >>

Csak a tervezett papír felét sikerült eladni, azt is drágábban a korábbinál.

A 40 milliárdos meghirdetett 12 hónapos diszkont kincstárjegy keretre mindössze 31,1 milliárdnyi ajánlat érkezett az Államadósság Kezelő Központ (ÁKK) csütörtöki aukcióján. Ebből mindössze 21 milliárdot fogadott be az ÁKK, vagyis a tervezett értékesítést mindössze 50 százalékos arányban sikerült teljesíteni.



Ráadásul az átlaghozam 0,99 százalékra nőtt, ami 5 bázisponttal magasabb a két héttel ezelőttinél és 12-vel a tegnapi másodpiacinál.

mfor.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

A rovat támogatója a 4iG