1p

Mi lesz az árrésstop vége?
Belebukhat valaki az MNB-alapítványi botrányba?
Mik lennének egy új kormány legfontosabb teendői?

Online Klasszis Klub élőben Csillag Istvánnal!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi gazdasági és közlekedési minisztert!

2025. június 25. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Győzött az euró, a dollár és a svájci frank is.

Reggel még sokan reménykedtek, hogy talán megáll a forint esése, de nem így történt. A hajnali 400,8 forintról este hat órára 401,27 forintra gyengült az euróval szemben. A dollár is legyőzte, a reggeli 365,5 forint után alkonyatkor már 366,72 forintot kértek érte, egyedül a svájci franknál nem volt ekkora negatív változás, ott a reggeli 427,54 forint után estére csak kicsit, 427,66 forintra nőtt a fizetendő érték. 

További friss árfolyamokat itt találhat, a szintén a Klasszis Médiához tartozó Privátbankár más elemzéseit pedig itt olvashatja a témában.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!