1p

A fenntarthatóság nem opció – hanem stratégiai kérdés

Klasszis Talks&Wine – konkrét példák, kézzelfogható megoldások, inspiráló gondolatok.

Legyen üzletileg is nyertese a változásnak! Early bird jegyek február 16-ig!

Részletek és jelentkezés >>

A brit távközlési felügyelet (Oftel) szerdán elrendelte, hogy a mobilszolgáltatók 15 százalékkal csökkentsék a vezetékes készülékekről bejövő hívások összekapcsolási díját.

A díjcsökkentést július 25-től kell alkalmazni, és utána is évente az inflációhoz kötve csökkenteni kell a díjat, legföljebb 15 százalék erejéig. A döntésre számítva a befektetők már a múlt hét óta leértékelik a mobiltársaságok részvényeit a londoni értéktőzsdén, de a fogyasztóknak igen előnyös a döntést. A távközlési vállalatok várhatóan megóvják az Oftel intézkedését, de ha nem járnak sikerrel, akkor a felhasználók évi 190 millió fontos megtakarításra számíthatnak. Az Oftel 2006-ig akarja fenntartani a most elhatározott árellenőrzést.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!