1p

Hol éri a magyar gazdaságot a globális recesszió?
Lehet idén is költségvetési osztogatás? Bóvliba vágják Magyarországot?

Online Klasszis Klub élőben László Csabával!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi pénzügyminisztert!

2025. május 7. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Egy szemfüles cég próbálja megelőzni több magyar újság lassan reagáló kiadóját, ezért regisztrációs kérelmet nyújtott be több magyar médium és cég ékezetes domainnevére, írja a Napi Gazdaság.

A H.I.A.C. 2004 Bt. április 7-én igénylést nyújtott be többek között a www.magyarhírlap.hu, a www.népszabadság.hu, a www.168óra.hu és a www.allianzhungária.hu nevekre. Amelyik cég április 21-én 16 óráig nem jelezte az ékezet nélküli címre hivatkozva, hogy igényt tart az adott domainre, az később már csak a bt.-től tudja azt megszerezni.

[ajanlo=101][igazitas=left/]A társaság vélhetően kisebb-nagyobb összegekért hajlandó lesz eladni a szóban forgó neveket, ugyanis a társaság honlapján, a www.hiac.hu oldalon az olvasható: "A szolgáltatás fizetési késedelem miatt felfüggesztve!"

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!