1p

Az illúziók vége – a racionalitás kezdete –
úgy tűnik el az ESG, hogy velünk marad?

Klasszis Fenntarthatóság 2025 konferencia

2025. november 4., Budapest

Jelentkezzen most!

A tervek szerint novemberben fejezodnek be a Duna Plaza felújítási munkálatai, amelyek költsége mintegy 6 millió euró.

A tervek szerint novemberben fejezodnek be a Duna Plaza felújítási munkálatai, amelyek költsége mintegy 6 millió euró - mondta Sammy S. Smucha, a Plaza Centers (Europe) B. V. elnöke sajtótájékoztatón. A már megkezdodött felújítási munkálatok többsége éjszaka zajlik, hogy minél kevésbé zavarja a Duna Plaza muködését.

A felújítás során átalakítják a belso homlokzatot: a belso tér üveg és fém borítást kap. A megszüntetett jégpálya helyén pedig egy több szintes teraszt és egy 16 méteres vízesést alakítanak ki. A terasz elso szintje kiállításoknak ad majd helyet, a másodikon a vásárlók számára pihenési lehetoséget biztosítanak, a harmadikon és a negyediken pedig kávéházakat és egy diszkót alakítanak ki. Az elnök közölte: az építkezés második ütemét, a Duna Plaza kibovítési munkálatait a tervek szerint jövore kezdik el és egy év alatt fejezik be.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!