1p

Mi lesz az árrésstop vége?
Belebukhat valaki az MNB-alapítványi botrányba?
Mik lennének egy új kormány legfontosabb teendői?

Online Klasszis Klub élőben Csillag Istvánnal!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi gazdasági és közlekedési minisztert!

2025. június 25. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Jelentős arányban növekedett az online sport tartalmat nyújtó weboldalak bevétele az USA-ban. A sport oldalak ugyanis 538 százalékkal növelték bevételeiket az egy évvel korábbiakhoz képest.

Jelentős arányban növekedett az online sport tartalmat nyújtó weboldalak bevétele az USA-ban. A sport oldalak ugyanis 538 százalékkal növelték bevételeiket az egy évvel korábbiakhoz képest, amely így elérte a 8,2 millió dollárt az idei év első negyedévében. A comScoreNetworks felmérése szerint ezzel százalékos növekedést tekintve a sport-tartalmat szolgáltató internetes oldalak növekedtek a legdinamikusabban.

Korábban elsősorban a gazdasági sitok esetében vártak a szakemberek a tartalom értékesítéséből származó bevételeket, ezt azonban az online kiadványok megpróbálják kiszélesíteni. Mint az USA Today első embere Michael Zimbalist megfogalmazt, úgy tűnik az emberek a passziójukra hajlandók az interneten is áldozni, legyen az érdeklődésük a gazdaság, a sport, vagy esetleg a társkeresés.


LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!