1p

Mi lesz a privát vagyonokkal?

Vagyonadó, bizalmi vagyonkezelés, alapítványok, magántőkealapok – 2026 fordulópontot hozhat.
Ne hozzon fontos döntéseket a legfrissebb információk nélkül!
Vegyen részt a Klasszis Investment & Wealth Management Summit 2026 konferencián, és hallgassa meg a legjobb szakértőket!

Részletek és Early Bird jelentkezés >>

Meglátjuk, elindul-e valamerre az árfolyam.

Az MTI összesítése szerint nem változott a forint árfolyama kedd reggelre a főbb devizákkal szemben a bankközi kereskedelemben, azt követően, hogy hétfőn 0,3-0,4 százalékkal erősödött.

Az eurót kedden reggel hét órakor 406,30 forinton jegyezték a hétfő esti 406,35 forint után. A dollár jegyzése 391,19 forintra csökkent 391,62 forintról, a svájci franké pedig 413,38-ra 413,41 forintról.

Az árfolyamok alakulását élőben követheti a Privátbankár oldalán.

Kedd reggeli jegyzésén a forint 0,8 százalékkal áll erősebben a hó eleji árfolyamánál az euróval, 5,6 százalékkal erősebben a dollárral és 0,1 százalékkal erősebben a svájci frankkal szemben. Az év eleje óta a forint tíz százalékot gyengült az euró, húsz százalékot a dollár és 16 százalékot a svájci frank ellenében.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

A rovat támogatója a 4iG