Multifunkcionális sportcsarnokot kap a pénzügyminiszter városa, Karcag. A beruházás kivitelezésére február első napjaiban kiírt közbeszerzési eljáráson már meg is van az eredményeket összefoglaló dokumentum.
A kiírás szerint egy többszintes létesítményt fognak megvalósítani. Az első emeleten egy általános nagy sportcsarnok kap helyet, mely több sportág számára (kosárlabda, kézilabda, röplabda, birkózás) is használható lesz. A harmadik emeleten, a galérián kisebb előadások, rendezvények megtartására alkalmas térsor kerül kialakításra, ahonnan rálátás nyílik majd a sportpályára is. Az ötödik emeleten irodák kapnak helyet, míg a második és negyedik emelet a gépészeti berendezéseknek ad majd helyet. A fix lelátók befogadóképessége 466 fő lesz.
Az elektronikus közbeszerzési rendszerbe feltöltött dokumentum szerint a munkára három cég jelentkezett, ám közülük kettő ajánlatát nem is értékelte az ajánlatkérő, a Karcag Kincse Nonprofit Kft., mivel ezek az ajánlatok ár szempontjából a legkedvezőtlenebbek voltak.
- A Prím Építő Kft. és a Zeron Zrt. közös ajánlata nettó 8,5 milliárd forinos vállalkozói díjról szólt,
- az F-Építő Generál Zrt. és a Denco Klímatechnikai Kft. 8,3 milliárdos ajánlatot nyújtott be.
Mindkét összeg megközelítőleg egymilliárddal magasabb összeg, mint amennyiért a nyertes vállalkozás fogja elvégezni a munkákat.
Az ajánlatkérő a Magyar Építő Zrt. nettó 7,4 milliárd forintos ajánlatát találta a legjobbnak.
Noha a cég rendre jól szerepel a közbeszerzéseken, legismertebb - és talán nem túlzás, azt mondani, hogy - a legnagyobb referenciája a Puskás Ferenc Stadion, melyet a Mészáros Lőrinc érdekeltségében álló ZÁÉV Zrt.-vel közösen valósítottak meg. De nevéhez kötődik még a Nyugati pályaudvar tetőszerkezetének felújítása 9 milliárdért, vagy a kőbányai gigasportcsarnok is, melyet 46 milliárdból építenek meg. A Magyar Építő Zrt. tulajdonosai NER-cégek, a Körösaszfalt Zrt.-n keresztül a WHB Befektetési Kft. a tulajonos, amely Paár Attila cége, akit egyébként Tiborcz István üzlettársaként is szokás emlegetni.
A cégnek 2017-ben nőtt hatalmasat, hiszen a korábbi 10 milliárdos árbevételt 24,5-re tudták növelni, majd 2018-ban már 49 milliárd folyt be a kasszába, amit majdnem megismételtek 2019-ben is. 2020 némi elakadást között, hiszen "csak" 27,4 milliárd forint árbevételre tettek szert, amiből a végén 1,8 milliárdos tiszta profit maradt.