1p

Hol éri a magyar gazdaságot a globális recesszió?
Lehet idén is költségvetési osztogatás? Bóvliba vágják Magyarországot?

Online Klasszis Klub élőben László Csabával!
Vegyen részt és kérdezze Ön is a korábbi pénzügyminisztert!

2025. május 7. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Ugyan az e-marketing szerepe továbbra sem jelentős a briteknél, ám a piac dinamikusan növekszik. Az első félévben az Egyesült Királyságban 151.6 millió angol fontot költöttek a cégek a világhálón hirdetésre.

Az online marketing piac a szigetországban folyamatosan növekszik, állapította meg Interactive Advertising Bureau és a PricewaterhouseCoopers legfrissebb felmérése. A most publikált adatok szerint, míg az első negyedévében 70.3 millió fontot költöttek a cégek, addig ez a második negyedévben már 81.3 millió fontot jelentett.

A tanulmány szerint 2002 és 2003 nyara közötti egy évben 266.5 millió angol fontot fordítottak on-line hirdetésekre az Egyesült Királyságban. A 2003-as költést a szakemberek 300 millió fontra teszik, ami még mindig töredéke a 15 milliád fontos teljes piacnak.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!