3p

Az új vezérigazgató kinevezését követően a társaság több meghatározó vezetői pozíciójában új személyek kerültek kinevezésre. Így a konzultációs üzletág vezérigazgató-helyettesi és a marketingvezetői poszt mellett a kormányzati és közbeszerzési ügyfeleket kiszolgáló üzletág élére is új személy került.

"A személycserék során különösen fontos volt számunkra, hogy új kollégáink nemzetközi szintéren is tapasztalatokkal rendelkezzenek, és alkalmasak legyenek a növekedéshez szükséges stratégia megvalósítására" - kommentálta a személycseréket Pukler Gábor, aki májustól tölti majd be a társaság vezérigazgatói posztját.

Pimper Richárd

A szolgáltatási és fejlesztési tevékenység megerősítését célozza, hogy áprilistól Pimper Richárd tölti be a konzultációs üzletág vezérigazgató-helyettesi posztját. A 31 éves informatikus-közgazdász végzettségű szakember az elmúlt 5 esztendőben a Sun Microsystems Kft. direkt és indirekt szolgáltatás-értékesítési és oktatási üzletágát vezette, amelynek forgalma vezetése alatt lendületes növekedést ért el. Ezt megelőzően a Xerox Magyarország partnerkapcsolati vezetője volt, ahová a londoni Barclay Capital tőzsdei kereskedői székéből érkezett. A fiatal szakember MBA diplomával is rendelkezik és kitűnően beszél angolul.

Bátori Andrea

A társaság marketingvezetői posztját áprilistól Bátori Andrea tölti be, aki több éves menedzsment- és marketingvezetői tapasztalatokkal fogja erősíteni az újonnan felálló vezetést. A közgazdász végzettségű szakember közel 20 éves gyakorlatát idegenforgalmi területen szerezte, ahol több nemzetközi cég ügyvezetői és marketingigazgatói posztját töltötte be. Feladatai közé tartozott új cégek és üzletágak létrehozása mellett új termékek és szolgáltatások megtervezése és piaci bevezetésének teljes körű felügyelete is. A szakember kitűnően beszéli az angol mellett az olasz és spanyol nyelveket is.

Az Albacomp kiemelt fontosságú értékesítési területe a kormányzati és közbeszerzési ügyfeleket kiszolgáló üzletág, melynek vezetését 2006 májusától Srágli Attila tölti be. A 30 éves informatikusi és közgazdasági végzettséggel rendelkező üzletág-igazgató - a Novell Magyarországnál eltöltött közel 7 év után - a kiemelt kormányzati és oktatási ügyfelekért felelős munkaköréből érkezik a székesfehérvári vezetőségbe multinacionális cégnél szerzett gyakorlatával, angol és francia nyelvtudásával.

Mint arról korábban beszámoltunk, a társaság tavaly megüresedett marketing- és kereskedelmi igazgatói posztját 2006 februárjától Papp István tölti be.

Menedzsment Fórum

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!