1p

A filmforgalmazó marketingigazgatói posztját március 8-tól Szarvasi Zoltán látja el. A feladatkör tavaly év végén üresedett meg, amikor Kovács Ildikó távozott a cégtől.

Az új marketingvezető az InterCom film-, video- és DVD-üzletágának, valamint a Hollywood Multiplex mozihálózat marketingkommunikációs feladatinak összehangolásáért és stratégiai irányításáért felel.

A most kinevezett marketingigazgató korábban is filmes területen dolgozott, mivel előzőleh a Kinowelt International Gmbh videó- és DVD-forgalmazási alelnöke volt, majd az SPI International 2002-es magyarországi megjelenésétől a társaság ügyvezető igazgatójaként dolgozott, olvasható a Kreativ Online cikkében.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!