2017. május 23. 14:10
A felek azért zördültek össze, mert Mészáros Opimus Nyrt.-je nem tett közzé információkat arról, hogyan cseréltek gazdát a részvényei. Offshore-szál is van.
2017. május 18. 11:16
A cseh KP RIA magyarországi leányvállalatában szerzett többségi tulajdonrészt az Opimus és a Konzum.
2017. április 25. 03:34
Megjelent a Konzum PE Magántőkealap nyilvános vételi ajánlata az Opimus Group Nyrt. törzsrészvényeire hétfőn, a BÉT honlapján.
2017. március 13. 15:22
Hétfőn délután a BÉT honlapján tették közzé a tulajdonosi bejelentéseket, mely alapján lényegében "házon belüli" tranzakciók miatt kellett három kereskedési napra is felfüggeszteni az Opimus-részvényekkel való kereskedést.
2017. március 9. 09:13
Újra a részvények kereskedésének felfüggesztését kérte az Opimus Nyrt.
2017. március 6. 04:37
Az Opimus Group és a Konzum tőzsdei társaságok itthon és a nemzetközi piacon is további terjeszkedést terveznek - erről a Konzum Nyrt. elnök-vezérigazgatója beszélt a Világgazdaságnak adott, hétfőn megjelent interjújában.
2017. március 3. 11:28
Mészáros Lőrinc hivatalosan is a Mediaworks tulajdonosa az Opimuson keresztül.
Megújult az Otthontervező Lakásszámla.
BÉRkalkulátor 2025
Rezsikalkulátor
KATA és átalányadózás kalkulátor
EKHO kalkulátor
Nyugdíj megtakarítás
Szabadság kalkulátor
Cafeteria kalkulátor
CSED, GYED és GYES kalkulátor
Kisvállalkozói kalkulátor
KIVA kalkulátor
Interjú a KBC Asset fióktelepének vezetőjével.
A SZÉP Kártya használata mostantól egyszerűbb és k
A jövőben a cél az állami tulajdon mérséklése.
CSED, GYED, GYES kalkulátor
Ingatlan bérbeadási kalkulátor
Betegszabadság és Táppénz kalkulátor
Ingatlanértékesítési adókalkulátor