1p

A Tisza Párt sokat ígér a nyugdíjasoknak - mi lenne ebből megvalósítható?
Mekkora lesz várhatóan a novemberi nyugdíjkorrekció?

Nyugdíjszerviz élőben Karácsony Mihállyal és Malicskó Gáborral
Vegyen részt és kérdezze Ön is a szakértőket!

2025. április 11. 16:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Komoly szigorításokat kellene bevezetni az oltatlanoknak.

A koronavírus-járvány negyedik hullámában már az oltatlanokat kellene szigorúan korlátozni Boldogkői Zsolt, virológus szerint. Az RTL Híradójának úgy fogalmazott:

például este nyolc vagy tíz óra utáni kijárási tilalom, a tömegközlekedésre való felszállás, vidéken a kocsmába járás kötése az oltási igazolványhoz.

Ugyanakkor mivel az oltottak is kisebb eséllyel, de képesek fertőzni, a maszkviselést általánosan minden intézményben azonnal bevezetné.

Az elmúlt napokban a járvány egyre gyorsabban terjed, emiatt egyre több szakértő kér szigorúbb intézkedéseket. Egyelőre azonban csak a tömegközlekedésben tette kötelezővé a kormány a maszkviselést.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!