A kiadvány készítői három csoportba sorolták a listára felkerülteket: az első csoportban 10 milliárdos menedzser, a másodikban 10 cégtulajdonos, a harmadik, 30 fős csapatban pedig a nagy eredményeket elérő, de nem feltétlenül kiugró vagyonnal rendelkező sikeres nők szerepelnek.
Az ötven nőt bemutató írásokban, interjúkban sehol nem szerepelnek konkrét összegek a sikeres nők vagyonát illetően. A milliárdos menedzsereket bemutató lista első három helyén szerepel Fehér Erzsébet, a Pannonplast elnök-vezérigazgatója, Békefi Veronika, a Neckermann ügyvezetője és Ránky Katalin, a L'Oreal Magyarország vezérigazgatója.
A milliárdos tulajdonosokat bemutató rész Bodáné Cser Erzsébettel, a Tokodi Üveggyár tulajdonosával kezdődik, őt követi Simó Gabriella, a Stella Rt. többségi tulajdonosa és vezérigazgatója, és Pfandler Katalin, az Interestate Rt. elnök-igazgatója és társtulajdonosa.
A "Sikeresek" címet viselő harmadik fejezetben harminc olyan nő szerepel, akik rendkívüli sikereket értek el, de nem feltétlen lettek milliárdosok. A lista első két helyén két divattervező Zoób Kati és S. Hegyi Lucia áll. Utánuk következik Takács Ildikó, a Reklám-világszövetség alelnöke, Gór Nagy Mária, aki saját színitanoda hozott léttre és működtetet, valamint Pataki Ági producer.
A legsikeresebb magyar nők
A száz leggazdagabb magyar összeállítás után - amelyben egy hölgy kivételével kizárólag férfiak szerepeltek - a Magyar Hírlap elkészítette az 50 legsikeresebb magyar üzletasszonyról szóló kiadványt. A lista abban különbözik az előzőtől, hogy összeállítói nem csupán vagyoni alapon bírálták el a sikeres nőket – így olyanok is bekerültek, akik nem rendelkeznek milliárdokkal, mégis sikerre vitték elképzelésüket.