1p

Az elfoglalt amerikai felsővezetők számára az elsőszámú hírforrássá vált az internet, az online média ezzel minden más csatornát messze maga mögé utasít.

A Harris Interactive felmérése szerint az elmúlt időszakban egyre fontosabb információforrássá vált a világháló, ám a 2000 óta rendszeresen végzett kutatás ilyen nyomasztó fölényt, még egyik médium irányában sem mutatott. A most publikált eredmények szerint a cégvezetők 99 használja rendszeresen az internetet a munkahelyén, és 97 százalékuk otthon.

A főnökök átlagosan 13,4 órát töltenek a neten hetente. A leggyakoribb időtöltés a gazdasági hírek böngészése, amely mára a menedzserek 95 százalékának napi rutinja. Emellett igen gyakran rendelnek repülőjegyet (83 százalékuk), vásárolnak könyvet (82 százalékuk) és foglalnak szállást (78 százalékuk).

(Menedzsment Fórum)

Kapcsolódó anyagok
A hirdetők már felfedezték az internetet
Egye több jólfizető állást hirdetnek a neten
Nem csak a pornóért fizetnek

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!