1p

A geopolitika felforgatja a piacokat – készüljön fel időben, kerülje el a bukást!
Fedezze fel, hogyan hat a világrend változása az Ön pénzügyeire!

Klasszis Befektetői Klub

2026. január 27., Budapest

Ne maradjon le – jelentkezzen most! >>

Komoly gondokat okozhat az iraki háború az egyébként is nehéz helyzetben lévő légiközlekedési iparban. A fegyveres konfliktus a cégek veszteségét 4 milliárd dollárral növelheti.

Az Amerikai Légiközlekedési Szövetség jelentése szerint nagyszabású csődök és kényszerű államosítások is elképzelhetőek. A tanulmány adócsökkentéseket szorgalmaz, továbbá állami hozzájárulást a négymilliárd dolláros biztonsági költségekhez. A problémák ugyanis a jelentős veszteségek mellett a munkaerőpiacra is kedvezőtlenül hatnának, a tanulmány szerint 70 ezer állás kerülhet veszélybe.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!