1p

Európában húsz, ebből hazánkban tíz üzletet nyitna idén a Beate Uhse. A szexuális kiegészítőiről és fehérneműiről híres lánc főként a kontinens keleti felén terjeszkedne, írja a Világgazdaság.

Tavaly szeptemberben nyitotta első hazai üzletét a Beate Uhse. Ezt idén terveik szerint újabb tíz bolt követi majd. A hazai mellett a lengyel jelenlétet is erősíteni szeretné a vállalat. Az ottani nyolc boltos hálózatot negyvenre bővítenék.

A vállalat tervei között szerepel a spanyol, az orosz és a kínai piac meghódítása is. A cég árbevétele 2005-ben 284,8 millió euró volt, ez mintegy 4,3 százalékkal magasabb, mint egy évvel korábban. Az adózás utáni eredmény 14,4 millió euróra nőtt, olvasható a Világgazdaságban.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!